robopac-genesis-thunder-otomatik-palet-strecle1

Teknik Detaylar

Teknik Detaylar

ÖLÇÜLER

 

UZUNLUK

 

GENISLIK

 

AGIRLIK

 

GÜÇ KAYNAĞI

 

Basınç ara

 

Ürün Özellikleri

Streç Makinası
Streçleme alanında farklı sektörlere hitap eden Robopac, alanında uzman kadrosu ile firmalara hizmet vermektedir. Sürekli geliştirilen sistemleri ile farklı alanlarda kullabilen Streçleme, Koli bantlama ve shrink makineleri ile ambalaj ve paketleme sektöründe kendini kanıtlamıştır. 

Hat üzerinde gelen ürünlerinizin dağılmaması için kullanabileceğiniz bu makineler ile sevkiyatlarınızı daha güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen bu makineler sayesinde  paketleme alanında mevcut sürelerinizin daha verimli kullanabilmesini sağlamaktadır. Ön gerdirme dişlileri ile 1 metre streç filmi 5 metreye kadar uzatabilirsiniz. Böylelikle günde 5 top streç film tüketinizi 1 topa kadar düşürebilirsiniz. Bu sayede streçleme makinası kendini kısa bir sürede amorte etmektedir.

Pakmak Ambalaj olarak her yıl düzenlenen yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak sektörde yer alan ürünler ile ilgili güncel bilgilere sahibiz.  Katıldığımız eğitimler ile ambalaj ve paketleme alanında sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz.