Havalı Çember Makinası

Paletli ürünlerinizin bir yerden bir yere sevkinde ya da depolama yaptığınız alanda dağılmasını önlemek için Itatools El Tipi Akülü Çember Makinasını kullanabilirsiniz. Farklı çember ebatlarına göre rahat bir kullanım sağlayan bu makineler özel üretim mekanik aksamı sayesinde 7 /  24 kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde şarj olabilen litium batarya ile 15 dakika da şarj edebilirsiniz. Bu hızlı şarj sayesinde paketleme alanınızda duraksama yaşamadan çemberleme yapabilirsiniz. Makine üzerinde yer alan dijital ekran sayesinde farklı çember özelliklerine göre çember makinenizin kaynatma ve germe ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Otomatik Çember Makinası

Hat üzerinde gelen ürünlerinizin ya da kolili ürünlerinizin birbirine çemberlenmesinde Mosca Tam Otomatik Çember Makinasını çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Seri üretimlerde sorunsuz olarak kullanılabilen bu makineler sayesinde hızlı bir çemberleme yapabilirsiniz. Özel üretim motor sayesinde motor aşınma derdi tamamen ortadan kalkmıştır. Ürün ölçülerinize göre farklı ebatlarda üretilen otomatik çember makinası ile farklı ebatlardaki çemberlerde sorunsuz bir paketleme imkanı sunmaktadır.

Streç Makinası

Paletli ürünlerinizi streçlerken alanında lider konumda bulunan Robopac Streçleme Makinelerini çözüm önerisi olarak sunmaktayız. Ön gerdirebilir özelliği ile günde 5 top streç tüketiminizi 1 topa kadar düşürmektedir. Bu özelliği sayesinde Robopac streç makinesi kendini kısa sürede amorte edip sizlere kar etmenizi sağlamaktadır. Palet ölçülerinize göre özel olarak üretilmektedir. Makine üzerinde opsiyonel olan otomatik kesme özelliği ile streçleme bittiğinde ürününüzün makine ile bağlantısını kesebilirsiniz.

Makinelerimiz ile ilgili detaylı bilgi için ; 0232 328 10 51- 0212 659 49 91 numaralı telefonlardan bizleri arayabilir ya da info@pakmak.com mail adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Mosca KOV 315 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Mosca KOV 315 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Mosca Evolution Çember Makinesi

Mosca Evolution Çember Makinesi

Havalı Çember Makinası

Havalı Çember Makinası

Akülü Çember Makinası

Akülü Çember Makinası

Streç Makinası

Streç Makinası

Otomatik Çember Makinası

Otomatik Çember Makinası