Otomatik Çember Makinası

Paletli ve paletsiz ürünlerinizi çemberleme yapabileceğiz bu makineler alanında Pakmak Ambalaj sizlere Alman Mosca firmasının ürünlerini çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Hat üzerinde gelen ürünlerinizin paketlenmesinde Otomatik Palet Çember Makinası ile kullanıcı müdahalesi olmadan yapabilirsiniz. Paletsiz ürünleriniz için ( koli, poşet , kasa... gibi ) kullanabileceğiniz bu makineler ile ister hat üzerinde gelen ürünlerinizi isterseniz manuel besleme ile gelen ürünlerinizi rahat bir şekilde çemberleyebilirsiniz.

Neden Mosca ?
Mosca firması kurulduğu günden bu yana kendini çember makinası alanında geliştirmiştir. 2007 yılında Fefco tarafından Avrupa'nın En İyi Çember Makinası ödülüne layık görüşmüştür. Her geçen gün bünyesine kattığı yeni teknoloji ve müşteri odaklı çalışmasının neticesi olarak 2017 yılında Dünya'nın ileri gelen ekonomi dergisi Focus Money tarafından En Yenilikçi Makine Üretici ünvanını almıştır. Mosca firması motor sistemleri için geliştirdiği özel sistem sayesinde motor aşınma derdini tamamen ortadan kaldırmıştır. Uzaktan bağlantı özelliğiyle çemberleme makinelerinde ortaya çıkan problemleri hızlı bir şekilde çözebilmektedir. Farklı sektörler için hazırladığı çember makineleri ile Türkiye'de çoğu firmanın tercih ettiği bir makine olmuştur.

Neden Pakmak?
Pakmak, Mosca Çemberleme Makinelerinin satışında, sarf malzeme desteğinde ve teknik servis hizmeti alanlarında sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Deneyimli uzman kadromuz ile yılın belli zamanlarında yapılan eğitimlere katılarak gerekli bilgi, belge ve tecrübe donanımına sahip bulunmaktayız. Elde ettiğimiz bu donanımları siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız.Projelerinizde sizden biri olarak çalışmakta ve her konu da günün her saatinde sizlere yardımcı olmak için çaba göstermekteyiz.İstanbul, İzmir ve Amerika'da bulunan yerlerimiz ile hızlı bir çözüm sunmaktayız.