Havalı Çember Makinası

Hava tertibatının uygun olduğu yerlerde kullanılabilen Havalı Çember Makinası ile ürünlerinizi sağlam bir şekilde paketleyebilirsiniz. Polyester çemberde kullanılan bu makineler özellikle  bazı sektörlerde çokça tercih edilmektedir.  Akülü Çember Makinası'nın kullanılmadığı durumlarda bu palet çemberleme makinası tercih edilmektedir. 

Neden Itatools ?

Kurulduğu günden bu yana el tipi çember makinası üreten Itatools, Havalı Çember Makinası alanında kendini kanıtlamıştır. Makinede kullandığı özel sistem sayesinde 24 saat çalışmaya uygun hale getirmiştir. Türkiye piyasasındaki orjinal en uygun yedek parça ağına sahiptir. Müşteri odaklı hazırlanan bu makineler, kullanıcıların kolay bir şekilde paketleme yapabilmesi için dizayn edilmiştir. Makine üzerinde yer alan sistem ile makinenin germe ve kaynatma süre oranlarını değiştirebilirsiniz.  Paletli ürünlerinizin birbirine bağlanmasında havalı palet çember makinası farklı özellikler ile sizlere sunulmaktadır.

Neden Pakmak Ambalaj ?
Pakmak Ambalaj, kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmaktadır. Amacımız sizlerin son teknolojik ürünleri kullanarak kar elde etmenizi sağlamaktadır.  Alanında uzman deneyili ekibimiz ile sizlere rahat ve sağlam bir paketleme yapabilmeniz için gerekli olan makine ve sarf malzeme hizmetlerini görseller ve tablolar yardımıyla anlatmaktayız. 7/24 Nöbetçi servis hizmetimiz ile olası sorunlarınıza hızlı çözümler bularak sizlere yardımcı olmaktayız. Görüntülü servis hizmetimiz ile sizlere en hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.