Şarjlı Çember Makinası

Pakmak Ambalaj, Çember Makinesi alanında Itatools ve Mosca firmasının ürünlerini firmalara çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Paletli ya da paletsiz ürünlerinizin bir yerden bir yere sevkinde ya da deponuz içerisinde korunmasında bu makineler tercih edilmektedir. Alanında çokça tercih edilen bu makineler özellikle kullanım kolaylığı ve sağlamlık açısından kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. 

Akülü ve Havalı Çember Makinesi ile ürünlerinizi zarar vermeden çemberleyebilirsiniz. Bu makinelerin en büyük özelliği kullanıcılarının zorlanmadan tek el ile rahat bir şekilde kullabilmesidir.  Orijinal yedek parça alanında uygun fiyatlara sahiptir. Ayarlanabilir germe ve kaynatma süre oranları ile belirtilen çemberlerde rahat bir şekilde kullabilirsiniz. Akülü çember makinesinde yer alan Litium batarya ile kısa bir süre içerisinde bataryanızı şarj edebilirsiniz. Böylece tek batarya ile uzun verim alabilirsiniz.

Tam Otomatik Çember Makinesi ile seri bir çemberleme yapabilirsiniz. Hat üzerinde gelen ürünlerinizin ölçülerine göre üretilen bu makineler kullanıcılarının isteklerine göre dizayn edilmiştir. Paletli ya da paletsiz ürünlerinizin sağlam bir şekilde çemberleme yaparak sizlere sorunsuz bir paketleme imkanı sunmaktadır. Mosca Çember Makinesi Özel geliştirilen aksamı sayesinde  7 / 24 çalışabilmektedir.

Palet Streç Makinası

Paletli ya paletsiz ürünlerinizi dağılma, toz ve nemden korumak için Pakmak Ambalaj sizlere Robopac Palet Streç Makinesi'ni çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Özel geliştirilen aksamı sayesinde 7 / 24 kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. % 400' e kadar ön gerdirebilir özelliği ile günde 5 top streç film tüketen bir firmanın bu makineler ile bu kullanımı 1 topa kadar düşmektedir. Böylelikle Streç Makinesi kendisini kısa bir sürede amorte etmektedir. Bu özelliği ile kısa sürede kullanıcılarına kar sağlamaktadır.

Depolama, Lojistik ve Taşıma Endüstrileri alanında çözüm önerisi olarak sunduğumuz Çember Makinesi ve Streç Makinesi ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz. Bizlere info@pakmak.com mail adresine mail atarak ya da 0212 659 49 91 ve 0232 328 10 51 numaraları telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Mosca Evolution Çember Makinesi

Mosca Evolution Çember Makinesi

Streçleme Makinesi

Streçleme Makinesi

Akülü Çember Makinası

Akülü Çember Makinası