Oluklu mukavva ürünlerinin paketlenmesinde Pakmak Ambalaj olarak sizlere Mosca Tam Otomatik Çember Makinası, Itatools Akülü Çember Makinası, Robopac Palet Streçleme Makinası ve Robopac Koli Bantlama Makinasını çözüm önerisi olarak sunmaktadır. 7/24 uygulamış olduğumuz satış ve servis ekibimiz ile sizlerin isteklerine hızlı bir şekilde çözüm üretmekteyiz. Sizler için paketlemenin önemini biliyoruz. Bu doğrultuda sizlere daha kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Çember Makinası

Pakmak Ambalaj olarak Çember Makinası alanında sizlere Alman Menşeili Tam Otomatik Çember Makinası üreticisi olan Mosca ve İtalyan Menşeili Akülü Çember Makinası üretici olan Itatools firmasının ürünlerini çözüm önerisi olarak sunmaktayız.

Mosca firması, Türkiye'de Oluklu Mukavva sektöründe tanınan ve kullanıcıları tarafından beğenilen bir makinadır. 2007 yılında FEFCO tarafından Avrupa'nın En İyi Çemberleme Makinası Üreticisi ve 2017 yılında Dünya'nın ileri gelen ekonomi dergisi Focus Money tarafından  2017'nin En Yenilikçi Makine Üreticisi ünvanını almıştır. Hat üzerinde gelen paletlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde çemberlemektedir. Özel geliştirelen motor sayesinde motordaki aşınma dertlerini tamamen ortadan kaldırmıştır. Palet çember makinası olarak Türkiye'de çoğu firma tarafından tercih edilmektedir.

Itaools firması, Kurulduğu günden bu yana el tipi çember makinası alanında kendini kanıtlamış ve bu doğrultuda birbirinden farklı sekötlere uygun makineler sunmaktadır.  Özellikle Oluklu Mukavva sektörü için özel olarak üretilen çemberleme makineleri ile bu alanda hizmet gösteren firmalar tarafından çokça tercih edilmektedir. Tek el ile kullanım kolaylığı ve uygun fiyatlı orjinal yedek parçalara sahiptir. Litium bataryaya sahip olması özelliği ile 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bataryayı şarj edebilirsiniz.

Streç Makinesi ve Koli Bantlama Makinesi

Pakmak Ambalaj, Oluklu mukavva ürünlerinin streçlenmesinde İtalyan menşeili Robopac Streçleme ve Koli Bantlama Makinelerini çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana Streç Makinası ve Koli Bantlama Makinası alanında kendini kanıtlamış bir firma olan Robopac, kullanıcılarına son teknoloji ile üretilen makineler sunmaktadır. Farklı ebatlarda üretilen bu makineler ürünlerinizin hem hat üzerinde hemde hattın dışında sağlam bir şekilde paketlenmesini sağlar. Özellikle streç makinesi alanında ön gerdirme özelliğine sahip makineleri ile  günde 5 top streç film tüketiminizi  1 topa kadar düşürmektedir.  Böylelikle makine kısa bir sürede kendisini amorte etmektedir.

Pakmak Ambalaj olarak bu alanda sizlere 7 / 24 satış, sarf malzeme desteği ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uzman ekibimiz ile sizlere tatil, gece demeden çözümler üretiyoruz. Oluklu mukavva sektöründe yer alan makinelerimizin bazılarını görmek için aşağıdaki videolarımızı ileyebilirsiniz. Ayrıca bizlere info@pakmak.com mail adresine mail atabilir ya da 0212 659 49 91- 0232 328 10 51 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Mosca Fusion Çemberleme  Makinesi

Mosca Fusion Çemberleme Makinesi

Mosca Sonixs Trc Tam Otomatik Üstten Baskılı Çember Makinesi

Mosca Sonixs Trc Tam Otomatik Üstten Baskılı Çember Makinesi

Mosca  Otomatik Çemberleme Makinesi

Mosca Otomatik Çemberleme Makinesi

Palet Streçleme Makinası

Palet Streçleme Makinası

Palet Streçleme Robotu

Palet Streçleme Robotu

Akülü Çember Makinası

Akülü Çember Makinası