Palet Çember Makinası ve Palet Streç Makinası

Pakmak Ambalaj olarak sevkiyat öncesi paketlemenin ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz. Firmanıza yaptığımız ziyaretler ve görüşmeler sonucunda  önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızın neler olduğunu tespit ederiz. El tipi akülü, palet çemberleme makineleri, full otomatik, yarı otomatik çember makineleri, streçleme makinelerini sizlere çözüm olarak sunarız.

Oluklu mukavva ve kağıt endüstrisinde kullanılan ürünlerin sevkiyat aşamasına gelmeden gerek paletli gerekse paletsiz olarak paketlenmesinde; Sadece El Tipi Akülü, Havalı Çemberleme Makineleri üreten İtalyan Itatools, 2007 yılında FEFCO tarafından En İyi Çemberleme Makinesi Ödülü alan, Otomatik Çemberleme ve Palet Çemberleme Makineleri üreten Alman Mosca, Streçleme Makineleri konusunda  Dünya'da Streçleme Makineleri alanında en büyük pazar payına sahip firma olarak bilinen İtalyan Robopac'ın ürünlerini sizlere çözüm olarak sunmaktayız.
Profesyonel hizmet üretirken, yalın yönetim şeklimiz ve  amatör ruh ile projelerinizin başından sonuna kadar aynı heyecan ile çalışıyoruz. Nöbetçi servis uygulamamız ile iş ortaklarımızın sorunlarını gece, tatil demeden çözüyoruz.