Kurumsal
Neden Biz

Çember ve Streçleme Makinası


Pakmak Ambalaj
: Çemberleme, streçleme, shrinkleme, koli hazırlama, koli bantlama makineleri ve bu ürünlerin sarf malzemelerinin tedariki konusunda doğrudan  veya Türkiye'deki yaygın bayileri aracılığıyla hızlı ve kesintisiz kaliteli hizmet sunar.

Bizi farklı kılan başlıca özelliklerimiz şunlardır;

* Nöbetçi teknik servis uygulamamız ile hızlı ve etkin servis hizmeti veriyoruz. Paketleme ve ambalajlamanın sizin üretim hattının bir parçası olarak kesintisiz çalışması gerektiğini biliyoruz. Nöbetçi servis uygulamamız ile iş ortaklarımızın sorunlarını gece, hafta sonu, tatil demeden çözüyoruz. Yedek parça stoğumuz ve deneyim teknik servis ekibimiz ile tüm yurtta hızlı ve çözüm odaklı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

* Kesintisiz ve tutarlı ürün tedariği sunuyoruz. Geniş stok kapasitemiz ile kısa sürede her türlü ihtiyaca cevap verebiliyoruz.

* Sizi dinliyoruz ve duyuyoruz. İş ortaklarımızın sorunlarını çok iyi tanımaya çalışıyoruz. Anlaşmazlıkların çoğunun, dinlerken verilecek cevabı düşünmekten kaynaklandığını göz önüne alarak sizleri iyi bir şekilde dinliyoruz. Böylece sorunun bütününe değil detaylarına kadar çözüm üretebiliyoruz.

* Amatör ruhlu profesyonelleriz. Profesyonel hizmet üretirken yalın yönetim şeklimiz ve amatör ruh ile projenizin başından sonuna kadar aynı heyecan ile sizin için çalışıyoruz.

Sizin önceliklerinizi biliyoruz

Her geçen gün artan rekabet ortamını iyi anlıyoruz. Verimliliği arttıran çözümler ile maliyetlerinizin düşürülmesini sağlayıp rekabetçiliğinizin artmasına yardımcı oluyoruz. Her projeniz için yatırım getiri hesaplamalarını yapıyoruz.
 
* Son teknolojileri takip edip sizin özel şartlarınıza uyarlayabiliyoruz. Paketleme ve ambalajlama konusunda Dünya'da ve Türkiye'de kullanılan teknolojileri yakından takip ediyoruz. Yılda en az 10 yurt dışı gezisi yapıp, yerli ve yabancı firmaları ziyaret ederek en son paketleme çözümlerini takip ediyor ve bunları iş ortaklarımızın özel durumlarına uyarlayabiliyoruz.

* Müşterilerimizin çalışma alanlarına gidip onlar için en uygun ürünü seçerek makineyi kullandığı sektör içerisinde en verimli uygulamaya olanak sağlayacak donanımlar ekleyip iz bırakıyoruz.