Şerit Makinesi

Pakmak Ambalaj olarak kurulduğumuz günden bu yana firmalara kaliteli hat sonu paketleme makinelerini çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Paletli ürünlerinizin dağılmasını önlemek için akülü ve havalı çember makinasını kullanabilirsiniz. Alanındaki makinelere kıyasla hafif bir özelliği olması kullanıcılarına hızlı bir çemberleme imkanı sunmaktadır.  Çember Makinası üzerinde yer alan dijital ekran sayesinde germe ve kaynatma süre oranlarını değiştirebilirsiniz. Bu şekilde farklı özelliklerde kullandığınız çemberleri, makinelerimizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Otomatik Şerit Makinası

Hat üzerinde gelen ürünlerinizin çemberlenmesinde Mosca Tam Otomatik Çember Makinelerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı ebatlardaki ürünlerinize göre özel olarak üretilen bu makineler  7 / 24 kullanıma uygundur. Paletli ve paletsiz ürünlerinize zarar vermeden çemberleme imkanı sunan bu makinelerin olası problemlerinde uzaktan destek ile hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Üretim hatlarınıza entegre edilebilen Mosca Çember Makinası son geliştirelen teknoloji ile özel olarak üretilmektedir.

Otomatik Streç Makinası

Üretim hattınızdan çıkan paletli ürünlerinizin streçlenmesinde Pakmak Ambalaj sizlere Robopac Streç Makinasını çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Farklı ebatlardaki paletlerinize göre özel olarak üretilen streçleme makineleri ile hızlı bir şekilde streçleme yapabilirsiniz. Ön gerdirebilir özelliği ile günde 5 top streç tüketiminizi 1 topa kadar düşürmektedir. Olası problemlerde uzaktan bağlantı sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Özel geliştirilen mekanik ve elektronik aksam sayesinde 7 / 24 kullanımına uygundur.

Ambalaj ve paketleme alanındaki makinelerimiz ile ilgili  0232 328 10 51 - 0212 659 49 91 numaralı telefonlardan bizler arayabilir  ya da info@pakmak.com mail adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Mosca Fusion Çember Makinesi

Mosca Fusion Çember Makinesi

Mosca Sonixs Trc Tam Otomatik Çember Makinesi

Mosca Sonixs Trc Tam Otomatik Çember Makinesi

Robopac Helix Otomatik Streç Makinası

Robopac Helix Otomatik Streç Makinası

Robopac Tam Otomatik Streç Makinası

Robopac Tam Otomatik Streç Makinası

Robopac Tablalı Streç Makinası

Robopac Tablalı Streç Makinası