Otomatik Çember Makinası

Pakmak Ambalaj, kurulduğu günden bu yana hem yurt içi hem yurt dışında düzenlenen fuarlara katılarak müşterilerine en son teknoloji ile üretilen çemberleme makinelerini sunmaktadır. Alanında ilk ve tek olarak uyguladığımız 7 / 24 Nöbetçi Servis hizmeti ile müşterilerimizin karşılaştığı sorunlara hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.

Posta hizmetleri alanındaki ürünlerin sürekliliğini bilmekteyiz. Bu süreklilik hızlı bir paketleme gerekmektedir. Pakmak Ambalaj bu alanda firmalra Mosca Çember Makinasını önermektedir. Farklı koli ebatlarına uygun olarak üretilen bu makinelere hızlı bir şekilde paketleme imkanı sunmaktadır. İstenilen ürünlere zarar vermeden çember atma özelliği sayesinde kullanıcıları tarafından çokça tercih edilmektedir. Son teknoloji ile üretilen bu makinelerde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özel üretilen motorlar sayesinde motor aşınma derdini tamamen ortadan kaldırmıştır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz. Bizlere info@pakmak.com mail adresine mail atarak ya da 0212 659 49 91 ve 0232 328 10 51 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz. 

 

Mosca Tam Otomatik Üstten Baskılı Çemberleme Makineleri

Mosca Tam Otomatik Üstten Baskılı Çemberleme Makineleri

Mosca Evolution Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Mosca Evolution Tam Otomatik Çemberleme Makinesi