Akülü Çember Makinası

Ambalaj ve paketleme sektöründe hizmet veren firmaların hat sonu çözümleri için alanında kendini kanıtlamış firmaların Türkiye Distribütörlüğü'nü yapmaktayız. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile firmalara satış, sarf malzeme ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. 

El Tipi Çember Makinası alanında İtalyan Itatools firmasının ürünlerini sizlere çözüm önerisi olarak sunmaktayız. El tipi çember makinelerinin arasında en hafif kg sahip ürünlere sahiptir. Tamamiyle kullanıcı odaklı üretimi ile operatörlerinin daha hızlı bir çemberleme yapmasını sağlamaktadır. Orjinal yedek parça alanında en uygun fiyatlara sahiptir.

Otomatik Çember Makinası

Paletli ve paletsiz ürünlerinizin çemberlenmesinde Mosca tam otomatik çember makinasını çözüm önerisi olarak sunmaktadır. Kolili ürünlerinizi hızlı ve sağlam bir şekilde çemberleyebilirsiniz. Hassas ürünleriniz için soft çemberleme özelliği sayesinde ürünlerinize zarar vermeden çemberleyebilirsiniz. Dakika da yüksek çemberleme özelliği ile hızlı bir paketleme imkanı sumaktadır.  Özel geliştirilen sistemi sayesinde 7 / 24 çalıştırabilirsiniz. 

Hat üzerinde gelen ürünlerinizin operatör teması olmadan dikey ya da yatay yönde çemberleyebilirsiniz. Otomatik köşebent ekleme özelliği ile hassas ürünlerinize zarar vermeden çemberleyebilirsiniz. Olası problemlerde uzaktan otomatik çember makinası ile bağlantı kurarak hızlı bir çözüm bulmaktadır. Farklı ölçülere göre dizayn edilebilen bu makineler ile paletlerinizi güvenilir bir şekilde çemberleyebilirsiniz.

Streç Makinası

Paletli ürünlerinizin streçlenmesinde Tablalı Streç Makinası, Streçleme Robotu ve Otomatik Palet Streçleme Makinasını çözüm önerisi olarak sunmaktayız. Bu makinelerde bulunan ön gerdirme özelliği ile günde 5 top streç tüketiminizi 1 topa kadar düşerebilrisiniz. Özel olarak geliştirilen bu aksam sayesinde streçleme makineleriniz kendisini kısa bir sürede amorte edip kullanıcılarına kar sağlamaktadır. Özel geliştirilen aksamı sayesinde 7 / 24 kullanıma uygundur. Palet üzerinde bulunan hassas ürünlerinizin streçlenmesinde makine üzerinde bulunan özel aksamı sayesinde dağılmadan streçleme yapabilirsiniz.

Koli Bantlama Makinası

Kolili ürünlerinizin bantlanmasında Robopac firmasının ürettiği Bantlama Makinasını çözüm önerisi olarak sunmaktayız. 50'lik ve 75'lik bant kullanımına uygundur.  Alt üst bağlantı ekipmanları ile kolilerinize zarar vermeden hızlı bir şekilde bantlama yapabilirsiniz. Küçük kolileriniz için hazırlanan özel tasarımı ile farklı ebatlardaki kolilerinizin bantlanmasını yapabilirsiniz. Otomatik olarak yan dayama ekipmanları ile farklı ölçülere sahip kolilerinizi başka bir makine almadan bantlama yapabilirsiniz.

Makinelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için info@pakmak.com mail adresine mail atabilir ya da 0212 659 49 91 -0232 328 10 51 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Mosca Fusion Çember Makinesi

Mosca Fusion Çember Makinesi

Mosca Kzv 111 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Mosca Kzv 111 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Robopac Palet Streçleme Makinası

Robopac Palet Streçleme Makinası

Robopac Tam Otomatik Palet Streçleme Makinası

Robopac Tam Otomatik Palet Streçleme Makinası

Robopac Bantlama Makinası

Robopac Bantlama Makinası