Sektörel Çözümler
Gazete, Yayıncılık, Baskı Ve Matbaa Endüstrisi

Koli Şerit Makinası ve Koli Streçleme Makinası

Pakmak Ambalaj olarak paketleme ve ambalajlama konusunda Dünya'da ve Türkiye'de kullanılan teknolojileri yakından takip edip, firmalarımızın bizden istediği '' hızlı ve güvenilir bir paketleme sistemi'' için neler yapabileceğimizi güçlü ve donanımlı ekibimiz ile sunumlar ve ayrıntılı raporlarla anlatıyoruz. 

Çemberleme ve streçleme yapılırken, kullanılan makinelerin hızlı ve sorunsuz çalışması gazete, yayın, baskı ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmaların en önemli önceliğidir. Bunun için Pakmak Ambalaj, hat üzerinde konveyörlü kullanıma uygun,yatay ve dikey çemberleme atabilen Mosca Çemberleme Makinalarını, streçleme esnasında ürüne zarar vermeden yapmış olduğu ön gerdirme ile streç filmden 4 kata kadar tasarruf sağlayan Robopac Streçleme Makineleri, kaliteli ve uygun yedek parçalara sahip sektörde faaliyet gösteren firmaların özellikle tercih ettiği Itatools Çember Makinalarını sizlere çözüm olarak sunmaktadır. Sahip olduğumuz geniş yedek parça stoğumuz, 7/24 çalışan satış ve teknik servis ekibimiz ile istekleriniz ve sorunlarınıza hızlı bir çözüm sunuyoruz.

Fabrika kurumu yapılmış makinalarımızın videolarının bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi veya size en uygun çözüm için sektör uzmanımıza 0232 328 1051 veya info@pakmak.com dan ulaşabilirsiniz.