Koli Çemberleme Makinası

Alannında uzman ve deneyimli bir ekip ile ambalaj ve paketleme alanında hizmet veren Pakmak Ambalaj, kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına hizmet vermektedir. İzmir. İstanbul ve Amerika'da bulunan ofisleri ile hem satış hemde servis alanında hızlı bir şekilde çözümler sunmaktadır.

Gazete ve Matbaa sektöründeki firmalarında yakından tanıdığı Mosca Çember Makinası, bu alanda kullanıcılarının tercih ettiği bir marka olmuştur. Bu sektörde  hat üzerinde seri bir şekilde gelen ürünlerin çemberlenmesinde Mosca birbirinden farklı makineleri ile sağlam ve güvenilir bir marka olmuştur. Uzun yıllarca kullanılabilen bu makineler sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Ürünlerinize zarar vermeyen '' Soft Çemberleme'' özelliği ile kullanılmaktadır. 

Streç Makinası

Paletli ya da paletsiz ürünlerinizi hızlı ve sağlam bir şekilde streçleme yapabilmeniz için Pakmak Ambalaj sizlere Robopac Streçleme Makinelerini çözüm önerisi olarak sunmaktadır.  Ön gerdirmeli ve ön gerdirmesiz streç makineleri ile  kullanıcılarına hizmet veren Pakmak Ambalaj,  7'/ 24 Nöbetçi Servis ve uzaktan servis hizmeti vermektedir. Tablalı Streçleme Makinası ve Palet Streçleme Robotu ile ürünlerinizi zarar vermeden streçleyebilirsiniz. Ön gerdirme özelliği sayesinde günde 5 top streç film tüketiminiz 1 topa kadar düşmektedir. % 400 ön gerdirmeli streç makinası sayesinde hızlı ve güvenilir bir paketleme yapabilirsiniz.

 

Tam Otomatik Çember Makinası ve Streç Makinası ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz.  Bizler ile info@pakmak.com mail adresine mail atarak ya da 0212 659 49 91 ve 0232 328 10 51 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.

Mosca Evolution Çember Makinesi

Mosca Evolution Çember Makinesi

Mosca Kzv 111 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Mosca Kzv 111 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

Palet Streçleme Makinası

Palet Streçleme Makinası

Streçleme Robotu

Streçleme Robotu

Akülü Çember Makinası

Akülü Çember Makinası