robopac-compacta-s-yari-otomatik-yatay-strecleme-m

Teknik Detaylar

Teknik Detaylar

Yatay Streçleme Makinesi ile ilgili teknik bilgilere ulaşmak için lütfen pdf dosyasını indiriniz.

ÖLÇÜLER

 

UZUNLUK

 

GENISLIK

 

AGIRLIK

 

GÜÇ KAYNAĞI

 

Basınç ara

 

Ürün Özellikleri

Yatay Koli Streçleme Makinesi
Palet üstünde olmayan metal, ahşap, mobilya, plastik, halı, profil gibi ürünlerin yatay yönde streçlenmesini sağlar.  Bu modeller tam otomatik olup konveyör arkası otomatik beslemeye uyumludur. 40cm – 60cm – 90cm – 120cm olmak üzere çapları değişebilir. Konveyörde yükseklik ayarlaması yapılabilir. Streç germesi dijital olarak ayarlanabilinir.

Halı streçleme makinesi, plastik streçleme makinesi, metal streçleme makinesi, otomatik streçleme makinesi, yatay streçleme makinesi, otomatik yatay streçleme makinesi gibi farklı isimlerle bir çok alanda kullanılan Robopac Compacta S Yarı Otomatik Yatay Streçleme Makinesi'nin hava ile çalışan otomatik pistonu sayesinde streç filmi otomatik keser ve otomatik tutturur. PLC tarafından dönüş hızı arttırılıp azaltılabilir Robopac Compacta S Yarı Otomatik Yatay Streçleme Makinesi'nde streç film dönüş hızı maksimum 160 rpm’dir.

4 ayağında bulunan tekerlek sayesinde makine taşınabilir. Besleme ve boşaltma konveyörü olarak 60cm lik konveyör makine üzerinde mevcuttur. Konveyörler özel kauçuktur.(ürüne göre metal rulolu talep edilebilir)  Robopac Compacta S Yarı Otomatik Yatay Streçleme Makinesi PLC Kontrol sistemi ile çalışır. Ürünün farklı bölgelerinden ara vererek streçleme işlemi dijital panodan ayarlanarak otomatik olarak yaptırılabilir. 125mm lik ve 250mm lik enindeki streç filmleri kullanabilen modelleri mevcuttur.