robopac-helix-evo-1-tam-otomatik-palet-strecleme-m

Teknik Detaylar

Teknik Detaylar

ÖLÇÜLER

 

UZUNLUK

 

GENISLIK

 

AGIRLIK

 

GÜÇ KAYNAĞI

 

Basınç ara

 

Ürün Özellikleri

Streçleme Makinası
Robopac firması otomatik hat üzerinde gelen ürünlerin streçlenmesinde birbirinden farklı makineler dizayn etmektedir. Büyük bir ar-ge ekibine sahip olmasından dolayı sürekli kendini geliştirmektedir. Paletli ürünlerin dağılmadan bir yerden bir yere taşınmasında her zaman daha ileriyi hedef alan anlayışı ile rakiplerinden bir adım öndedir.

Helix Tam Otomatik Streçleme Makinası ile ürünlerinizin daha sağlam bir şekilde paletin üzerinde durmasını sağlayabilirsiniz. Ayarlanabilir ön gerdirme sistemi ile bu streç makinesinde istediğiniz streç filmi kullanabilirsiniz. Paletlerinizin en başından sarması için opsiyonel olarak ayarlanabilen yukarı kaldırma işlemi ile ürünlerinizi paletlerinize sıkı bir şekilde streçleyebilirsiniz. Böylelikle ürün dağılma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Pakmak Ambalaj olarak amacımız sizlere en doğru makineyi sunmaktadır. Robopac Streç Makineleri ile streç filmden yapmış olduğunuz tasarruf sayesinde makinenizi kısa bir sürede maliyetini çıkarmış olacaksınız. 7 / 24 Nöbetçi Servis Hizmetimiz ile gece, tatil demeden sizlere ulaşmaktayız.