Robopac-Genesis-HS-50-Otomatik-Palet-Streçleme-Mak

Teknik Detaylar

Teknik Detaylar

ÖLÇÜLER

 

UZUNLUK

 

GENISLIK

 

AGIRLIK

 

GÜÇ KAYNAĞI

 

Basınç ara

 

Ürün Özellikleri

Palet Streç Makinası
Alanında kendini kanıtlamış bir firma olan Robopac, farklı sektörlerde rahat bir şekilde kullanılabilmesi için Streçleme Makineleri üretmektedir. Alanında uzman kadrosu ve geçmişe dayanan tecrübesi ile bu alanda kendini kanıtlamış bir firmadır. Yarı Otomatik ve Tam Otomatik Streçleme Makinelerinin yanı sıra Yatay Streçleme Makinası, Koli Bantlama Makinası ve Shrink Makineleri alanında hizmet vermektedir. 

Değişebilir ön gerdirme sistemi ile kullanıcılarının farklı streç film kullabilmesini sağlamıştır. Olası streç film problemlerinde makinelerinizde duruş yaşamadan paketlemenize devam edebilirsiniz. Hat üzerinde gelen paletlerinizin en alttan başlayarak streçlemektedir. Farklı opsiyonlar ile istediğiniz şekilde paletlerinizi streçleyebilirsiniz. Kullanıcılarının isteklerine göre dizayn edilebilen bu makineler ile paketleme hattınızı dizayn edebilirsiniz.

Pakmak Ambalaj, farklı sektörlere hizmet veren uluslararası bir şirkettir. Alanında uzman ekibi ile projelerinizin başından başlayarak sizlere ilk günkü heyecanla hizmet vermektedir.  Türkiye genelinde hizmet veren 7/24 Nöbetçi servisimiz ile sizlere gece,tatil demeden kalıcı çözümler sunmaktayız.