Robopac-Masterplat-Freezer-Tablalı-Streç-Makinası

Teknik Detaylar

Teknik Detaylar

ÖLÇÜLER

 

UZUNLUK

 

GENISLIK

 

AGIRLIK

 

GÜÇ KAYNAĞI

 

Basınç ara

 

Ürün Özellikleri

Ön Gerdirmeli Streç Makinası

Robopac, streçleme makineleri alanında kendisini kanıtlamış bir firmadır. Birden fazla sektöre streçleme, koli bantlama ve shrink makineleri alanında hizmet vermektedir. Sektördeki güncel bilgileri takip edip çağa uygun makineler üretmektedir.

Masterplat Freezer Tablalı Streçleme Makinası, özellikle soğuk alanlarda streçleme yapmak isteyen firmalar için üretilmiştir.  Normal şartlar için dizayn edilen streçleme makineleri soğuk ortamlarda çok fazla problemler çıkarmaktadır. Robopac üretmiş olduğu bu streçleme makinası ile bu duruma son vermiştir. Ön gerdirme özelliği ile günde 4 top streç film tüketen bir firma  bu makineler ile bu tüketimini 1 topa kadar düşürmektedir. Böylelikle streç makinası kendini kısa bir sürede amorte etmektedir. 

Pakmak Ambalaj olarak alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile sizlere satış ve servis alanında hizmet vermekteyiz. Türkiye'de ilk defa uygulamış olduğumuz 7 / 24 Nöbetçi Servis Uygulaması ile sizlere gece,tatil demeden hızlı bir şekilde servis hizmeti vermektedir.