ITATOOLS ITA 27 Akülü PET / PP Çember Makinesi
ITATOOLS ITA 27 Akülü PET / PP Çember Makinesi
Ürün Özellikleri

Şarjlı Palet Çember Makinası

 Pakmak Ambalaj, benimsediği ilker doğrultusunda sizlere en son teknoloji ile üretilen ürünleri sunmaktadır. Deneyimli uzman ekibi ile firmaların ihtiyaçlarına doğru çözümler üretmektedir. Itatools firmasının üretmiş olduğu Itatools Ita 27 Akülü Çemberleme Makinesi, 8000 Newton'luk germe gücüne sahiptir. 36 V-2,0 Ah Lion pile sahip olması makinenin kolay bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Bu özellik sayesinde paketleme esnasında makinenin şarjının bitmesi durumunda hızlı ve kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Polyester ( PET) ve Polypropilen ( PP) çemberlerde uygun bir şekilde çalışmaktadır. 
 
Şerit Makinesi, Çember Makinesi, Palet Çemberleme Makinesi gibi farklı isimlerle bir çok alanda kullanılan Itatools Ita 27 Akülü Çemberleme Makinesi, üzerinde bulunan ekran sayesinde germe, kaynatma ve bataryanızın durumunu görebilirsiniz.

Uygun yedek parça fiyatlara sahip olan  Ita 27 Akülü Çember Makinesi, teknik servis alanında büyük rahatlık sağlamaktadır. Nöbetçi teknik servis uygulaması ile sorunlarınıza hızlı ve kesin çözümler üretmektedir. Çözüm odaklı anlayışımız ile sizlerin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Fabrika kurulumunu yapmış olduğumuz ürünlerin videolarını izlemek için lütfen tıklayınız...

Referanslarımızı görmek için lütfen tıklayınız...

Türkiye Tek Distribütörü olduğumuz firmaları görmek için lütfen tıklayınız...

 
 
Teknik Detaylar
Performance  
Max. Tension Force 8000 N
Tensioning Speed 11 mt-min
Sealing Vibration Sealing
Join Strenght 75% of breaking strenght