Robopac-Genesis-Futura-40-Otomatik-Palet-Streçleme

Teknik Detaylar

Teknik Detaylar

ÖLÇÜLER

 

UZUNLUK

 

GENISLIK

 

AGIRLIK

 

GÜÇ KAYNAĞI

 

Basınç ara

 

Ürün Özellikleri

Otomatik Streç Makinası
Robopac firması otomatik palet streçleme makineleri alanında kendini kanıtlamış uzman bir firmadır. Yıllar içerisinde geliştirdikleri sistem sayesinde  hızlı ve güvenilir bir palet streçleme imkanı sunmaktadır.  Ön gerdirme sisteminde yapmış oldukları yenilikler ile streç filmi 1 metreden 5 metreye kadar uzatabilme sistemi ile günde 5 topa streç film tüketimi olan firmaların bu tüketimini 1 topa kadar düşürmektedir.

Genesis Futura 40 Palet Streçleme Makinası ile otomatik hat üzerinde gelen ürünlerinizin streçlenmesini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Palet özelliğine göre üretilebilen bu makineler sayesinde farklı paletlerinizi tek bir makinede streçleme imkanınız vardır.  Üstten baskı opsiyonları, ön gerdirme dişlilerinin değişimine uygun olması sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Paletli ürünlerinizin bir yerde bir yere sevkiyatı ya da deponuzda korunaklı bir şekilde durması için bu otomatik streçleme makinasını kullanabilirsiniz.

Pakmak Ambalaj olarak yıllardır sektörde öncü konumda bulunan Robopac firmasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere satış, sarf malzeme desteği ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de ilk olarak geliştirdiğimiz 7/ 24 nöbetçi servisimiz sayesinde gece, tatil demeden sizlerin sorunlarınıza hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.