ita-22-akulu-cember-makinasi-3

Şarjlı Çember Makinası

Şarjlı Çember Makinası ile paletli ürünlerinize çemberleme işlemi yaparak dağılmasını önleyebilirsiniz. Birden fazla isim ile adlandırılan bu makineler de batarya makineye takılarak işlem başlatırılır. Palet üzerinde bulunan ürünlerinizin ağırlıklarına göre  uygun çember kullanarak çemberleme işlemini yapabilirsiniz. Farklı ebatlarda çemberlerde kullanılmaktadır.

Itatools El Tipi Çemberleme Makinası ile Pakmak Ambalaj sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana alanında sadece el tipi Çember Makinası üreten Itatools kullanıcıları tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Kullanmış olduğunuz çember ve germe gücüne göre diizayn edilebilen bu makineler hafif olması ile kullanıcılarına rahat bir şekilde çemberleme yapabilme imkanı sumaktadır. Tam dolu şarj ile ortalama 250 palete kadar çemberleme yapabilrisiniz. Litium batarya özelliği ile 15- 20 dakikalık kısa bir sürede full şarj  dolumu ile sizleri asla yarı yolda bırakmaz.

Pakmak Ambalaj, alanında uzman ekibimiz ile kurulduğumuz günden bu yana sizlere kaliteli ürünleri çözüm önerisi olarak sunmaktayız. Olası problemlerinizde alanında uzman teknik ekibimiz ile sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin.; https://www.pakmak.com/cember-makinasi

paylaş

1,0 Puan ( 1 kullanıcı)

Yorum Yapın

Ad Soyad *
Firma Adı
Yorumunuz *
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu