robopac-rotoplat-tablali-strec-makinesi-1

Palet Streçleme Makinası

Palet Streçleme Makinası; Palet üzerinde yer alan ürünlerinizin etrafını streç film ile sarıp ürünlerinizi nemden, tozdan ve yağmurdan korunmasını sağlayan makinelere verilen isimdir. Ön gerdirmeli ve ön germesiz özellikleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Farklı özelliklerde üretilen bu ürünler kullanıcılarına streçleme makinası alanında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Robopac Palet Streçleme Makinası, Robot, Sabit, ve Tam Otomatik olmak üzere farklı gruplandırmalara sahiptir. Robot özelliğine sahip streç makinasının en büyük özelliği firmanızın farklı noktalarında streçleme yapabilirsiniz.  Üzerinde bulunan tuşlar ile ileri ve geri hareket ettirilerek kolay şekilde bir yerden bir yere taşınabilir. Makinenin yüksekliği paletinizin yüksekliğine bağlı olarak özel olarak üretilmektedir. Sabit Streçleme Makinaları ise belirli bir noktada sabit durarak paletinizin makine üzerinde bulunan döner tablasının üzerine ürün koyularak streçleme işlemini yapar. Döner tablasının özelliği ürünlerinizin hassasiyet durumuna göre arttırılıp azaltılmaktadır.  Yere gömülme metodu ile çalışabilen bu makinelere kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Tam Otomatik özelliği bulunan streçleme makinelerinde hat üzerine montajı yapılarak müşterilerine operatör müdahalesini engelleyerek hızlı ve kaliteli bir paketleme imkanı sunmaktadır. Yüksek hızlı streçleme yapabilmesi özelliği ile hat sonu paketlemenizi üst düzeye çıkarmaktadır.

Pakmak Ambalaj olarak alanında uzman ekibimiz ile sizlere satış, sarf malzeme desteği ve 7/24 Nöbetçi servis hizmeti vermekteyiz.  Hızlı ve güvenilir hizmetimizi en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak yenilikçi düşünce ile sizlere hat sonu projeler üretmekteyiz. Robopac Streçleme Makineleri ile günde 5 top streç film tüketiminizi 1 topa düşürmekteyiz. Böylece Palet Streçleme Makinası kendini kısa sürede amorte ederek sizlerin kar elde etmenizi sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin.;https://www.pakmak.com/strec-makinasi

 

paylaş

1,0 Puan ( 1 kullanıcı)

Yorum Yapın

Ad Soyad *
Firma Adı
Yorumunuz *
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu